Πέμπτη 2 Ιουλίου
ΔΙΟ ΩΕ MATCH
16:30 "Shirak" vs "Zrinjski Mostar"
Περισσότερες πληροφορίες
18:00 ΑΛΑΣΚΕΡΤ vs ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
Περισσότερες πληροφορίες
18:00 ΚΡΟΥΟΓΙΑ vs ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
Περισσότερες πληροφορίες
18:30 ΛΑΤΣΙ vs ΙΝΤΕΡ ΜΠΑΚΟΥ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΑΚΤΟΜΠΕ vs ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΑΤΛΑΝΤΑΣ vs ΜΠΕΡΟΕ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΤΟΥΜΙ vs ΟΜΟΝΟΙΑ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 "Dinamo Tbilisi" vs "FK Qabala"
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΛΑΧΤΙ vs ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΣΚΟΝΤΟ ΡΙΓΑ vs ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΓΙΕΛΓΚΑΒΑ vs ΛΙΤΕΞ ΛΟΒΕΤΣ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΝΕΦΤΣΙ ΜΠΑΚΟΥ vs ΜΛΑΝΤΟΣΤ ΠΟΝΤΓΚΟΡΙΚΑ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ vs "Rabotnicki"
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΚΟΥΚΕΣΙ vs ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΖΟΝΤΙΝΟ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 "Olimpik Sarajevo" vs "Spartak Trnava"
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 "Sant Julia" vs ΡΑΝΤΕΡΣ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ vs ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΒΑΑΣΑ vs ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
Περισσότερες πληροφορίες
19:30 "Debrecen" vs "Sutjeska"
Περισσότερες πληροφορίες
19:30 ΣΙΛΑΜΑΕ ΚΑΛΕΦ vs "Hajduk Split"
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ vs ΤΣΚΙΝΒΑΛΙ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ vs ΓΙΟΥΒΕΝΕΣ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΝΤΙΦΕΡΝΤΑΝΖ vs ΜΠΑΛΑ ΤΑΟΥΝ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 "FC Sheriff" vs ΟΝΤ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΣΕΑΝΤΙΡ ΛΟΥΝΓΚΑ vs ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ vs ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΤΙΡΑΝΩΝ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 "Traku FK" vs "HB Torshavn"
Περισσότερες πληροφορίες
20:30 "College Europa FC" vs "Slovan Bratislava"
Περισσότερες πληροφορίες
20:45 "Airbus UK Broughton" vs "NK Lokomotiva"
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 "Domzale" vs "Cukaricki"
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ vs "Ferencvaros"
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 "NK Celje" vs ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 "Vikingur" vs ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
21:15 "Newtown" vs "Valletta"
Περισσότερες πληροφορίες
21:30 "Buducnost Podgorica" vs ΣΠΑΡΤΑΚΣ
Περισσότερες πληροφορίες
21:30 "La Fiorita Montegiardino" vs ΒΑΝΤΟΥΖ
Περισσότερες πληροφορίες
21:30 ΜΤΚ vs ΒΟΪΒΟΝΤΙΝΑ
Περισσότερες πληροφορίες
21:45 ΜΠΙΡΚΙΡΚΑΡΑ vs ΟΥΛΙΣΕΣ
Περισσότερες πληροφορίες
21:45 ΚΟΡΚ vs ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ
Περισσότερες πληροφορίες
21:45 "Glenavon" vs ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ
Περισσότερες πληροφορίες
21:45 ΛΙΝΦΙΛΝΤ vs ΡΟΥΝΑΒΙΚ
Περισσότερες πληροφορίες
21:45 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ vs ΚΑΪΡΑΤ ΑΛΜΑΤΙ
Περισσότερες πληροφορίες
21:45 "UCD" vs "F91 Dudelange"
Περισσότερες πληροφορίες
21:45 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ vs "Lusitanos"
Περισσότερες πληροφορίες
22:00 "Glentoran" vs "Zilina"
Περισσότερες πληροφορίες
22:05 "Shkendija 79" vs ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
Περισσότερες πληροφορίες
22:15 ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΙΚ. vs "Koper"
Περισσότερες πληροφορίες