Κυριακή 24 Μαΐου
ΔΙΟ ΩΕ MATCH
21:00 ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ vs ΦΕΝΙΞ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΣΕΡΟ vs ΝΑΣΙΟΝΑΛ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ vs ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ ΓΟΥΟΝ. vs ΤΑΚΟΥΑΡΕΜΠΟ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΑΤΕΝΑΣ vs ΝΤΙΦΕΝΣΟΡ ΣΠ.
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ vs ΣΟΥΝΤ ΑΜΕΡΙΚΑ
Περισσότερες πληροφορίες
21:45 ΜΙΛΑΝ vs ΤΟΡΙΝΟ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ vs ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 "Estudiantes de San Luis" vs "Villa Dalmine"
Περισσότερες πληροφορίες
21:10 ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ vs "Club Atletico Parana"
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΜΠΕΤΙΣ vs ΑΛΚΟΡΚΟΝ
Περισσότερες πληροφορίες
22:00 ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ vs ΣΑΝΤΟΣ
Περισσότερες πληροφορίες
22:00 ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ vs ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
Περισσότερες πληροφορίες
22:00 ΑΒΑΪ vs ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
Περισσότερες πληροφορίες
22:00 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ vs ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
Περισσότερες πληροφορίες
22:00 ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ. vs ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ
Περισσότερες πληροφορίες
22:20 "ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ" vs "ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚ."
Περισσότερες πληροφορίες
22:00 ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ vs ΜΑΓΙΟΡΚΑ
Περισσότερες πληροφορίες
23:15 ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ vs ΤΖΟΥΝΙΟΡ
Περισσότερες πληροφορίες
Δευτέρα 25 Μαΐου
ΔΙΟ ΩΕ MATCH
00:00 ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ vs ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝ.
Περισσότερες πληροφορίες
00:30 ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ vs ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
Περισσότερες πληροφορίες
00:30 ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ vs ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
Περισσότερες πληροφορίες
00:15 ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ vs ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
Περισσότερες πληροφορίες
00:20 ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ vs ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
Περισσότερες πληροφορίες
01:50 ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ vs ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣ.
Περισσότερες πληροφορίες
01:50 ΣΠ. ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ vs ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
Περισσότερες πληροφορίες
01:30 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ vs ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ
Περισσότερες πληροφορίες
02:00 ΣΑΝ ΧΟΣΕ vs ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ
Περισσότερες πληροφορίες
02:00 ΜΑΡ ΝΤΕΛ ΠΛΑΤΑ vs ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ
Περισσότερες πληροφορίες
02:30 "Sportivo Belgrano de San Francisco" vs ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ
Περισσότερες πληροφορίες
03:30 ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ vs ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
Περισσότερες πληροφορίες
03:30 ΤΙΓΚΡΕ vs ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
Περισσότερες πληροφορίες
08:00 ΟΥΛΣΑΝ vs ΠΟΧΑΝΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
13:30 ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ vs ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΤΣΑΠ
Περισσότερες πληροφορίες
14:00 ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ vs ΧΟΜΠΡΟ
Περισσότερες πληροφορίες
15:30 ΡΟΝΤΑ vs ΕΜΕΝ
Περισσότερες πληροφορίες
15:30 ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ vs ΦΟΛΕΝΤΑΜ
Περισσότερες πληροφορίες
16:00 ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ vs ΡΑΝΤΕΡΣ
Περισσότερες πληροφορίες
16:00 ΣΑΝΤΝΕΣ vs ΣΟΓΚΝΤΑΛ
Περισσότερες πληροφορίες
16:30 ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ vs ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
Περισσότερες πληροφορίες
16:30 ΤΡΟΜΣΟ vs ΟΝΤ
Περισσότερες πληροφορίες
17:00 ΤΟΥΝ vs ΒΑΣΙΛΕΙΑ
Περισσότερες πληροφορίες
17:00 ΣΙΟΝ vs ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
Περισσότερες πληροφορίες
17:00 ΛΟΥΚΕΡΝΗ vs ΖΥΡΙΧΗ
Περισσότερες πληροφορίες
17:00 ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ vs ΑΑΡΑΟΥ
Περισσότερες πληροφορίες
17:00 ΒΑΝΤΟΥΖ vs ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
Περισσότερες πληροφορίες
17:45 ΜΠΡΕΝΤΑ vs ΦΕΝΛΟ
Περισσότερες πληροφορίες
18:30 ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ vs ΚΟΥΜΠΑΝ
Περισσότερες πληροφορίες
18:00 ΣΠΑΡΤΑΚΣ vs ΓΚΙΛΜΠΕΝ
Περισσότερες πληροφορίες
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝAΣ
Περισσότερες πληροφορίες
18:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΗΡΑΚΛΗΣ
Περισσότερες πληροφορίες
18:00 ΛΑΡΙΣΑ vs ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
Περισσότερες πληροφορίες
18:30 ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ vs ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
Περισσότερες πληροφορίες
18:30 ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ ΙΦΚ vs ΚΟΥΟΠΙΟ
Περισσότερες πληροφορίες
18:30 ΕΚΕΝΑΣ vs ΤΟΥΡΚΟΥ
Περισσότερες πληροφορίες
18:00 ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ vs ΟΝΤΕΝΣΕ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΛΑΤΣΙΟ vs ΡΟΜΑ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΒΕΝΤΣΠΙΛΣ vs ΜΕΤΑ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ vs ΦΟΛΟ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΝΕΣΤ ΣΟΤΡΑ vs ΧΟΝΕΦΟΣ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ vs ΜΠΑΕΡΟΥΜ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΡΑΝΧΑΪΜ vs ΓΙΕΡΒ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΑΣΑΝΕ vs ΣΤΡΟΜΕΝ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΜΠΡΙΝΕ vs ΧΟΝΤ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΣΤΑΜΠΑΕΚ vs ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
19:00 ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ vs ΒΙΚΙΝΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
20:45 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ vs ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ vs ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΣΕΧΙΡ vs ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΧΑΚΕΝ vs ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ vs ΧΑΜΑΡΜΠΙ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ vs ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
20:05 ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ vs ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ vs ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ vs ΧΑΜΑΡΜΠΙ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΧΑΚΕΝ vs ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
Περισσότερες πληροφορίες
20:05 ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ vs ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
Περισσότερες πληροφορίες
20:55 ΜΑΚΑΜΠΙ Π. ΤΙΚΒΑ vs ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ
Περισσότερες πληροφορίες
20:55 ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ vs ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
Περισσότερες πληροφορίες
20:00 ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ vs ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ vs ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
Περισσότερες πληροφορίες
21:00 ΣΤΑΡΤ vs ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08
Περισσότερες πληροφορίες